ON RAMP kurz – začínáme s Crosstrainingem

Co budete potřebovat? Chuť se hýbat, tenisky, tričko a kraťasy.

Pokud nemáte s Crosstrainingem zkušenost, je třeba, abyste nejprve absolvovali ON RAMP kurz. Bez něj vás bohužel jako začátečníky na klasickou hodinu Cross nepustíme. Je to kvůli vaší bezpečnosti – chceme vás nejprve naučit správně cvičit, abyste si na tréninku zbytečně neublížili a mohli z něj pro sebe vytěžit maximum. Naučíte se mimo jiné práci s olympijskou osou, základy vzpírání, gymnastiky a jak správně cvičit s kettlebellem. Kurz můzete absolvovat individuálně nebo ve skupině.


Vyberte si variantu, která vám vyhovuje

Skupinový
ON RAMP kurz


Skupinový ON RAMP kurz probíhá formou jednodenního pětihodinového semináře. Dostanete švihadlo, deník, náramek a identifikační přívěsek. Kurz se v roce 2024 koná ve čtyřech termínech: 7. ledna, 7. dubna, 7. července a 6. října. Začátek vždy ve 12 hod. a konec v 17 hod. (celkem 5 hodin). Nutná rezervace.

Cena kurzu: 1 610 Kč

Individuální
ON RAMP kurz


Osobní a individuální přístup sestavený přímo vám na míru tak, aby vás seznámil s Crosstrainingem a naučil správnou techniku a provedení jednotlivých cviků. Kurz je vedených zkušeným trenérem. Doba konání dle vašich preferencí.

Cena kurzu: Dohodou dle výběru trenéra


Obsah startovacího balíčku

Náramek NewPark

Identifikační přívěsek

Švihadlo

Tréninkový deník

Máte dotaz? Chcete se objednat? Kontaktujte nás

Zásady zpracování osobních údajů

info@newpark.cz
NewPark GYM
Heršpická 6, Brno