Funkční zóna

Naše funkční zóna je zcela nový prostor o rozloze 800 m². S Crosstrainingem máme bohaté zkušenosti, v Brně ho vyučujeme od roku 2014. V zóně najdete vše potřebné pro funkční trénink – klec, vzpěračská stanoviště, pneumatiky, prostor na tahání saní, GHD, slamball, těžké řetězy, místo pro gymnastiku, prostor pro strongmany s vybavením a mnoho dalšího. Ve funkční zóně je podlaha upravená tak, aby bylo možné pouštět olympijské osy volně na zem.


Cross


Cross je silově kondiční trénink, který vás připraví na jakoukoliv fyzickou výzvu. Budete vzpírat, cvičit gymnastiku, běhat, veslovat a dělat mnoho dalších sportovních aktivit.

Cross Strenght


Lekce zaměřená pro budování dynamiky a síly potřebné k fyzické zdatnosti Crosstrainingu.

ON RAMP kurz


Náš kurz je ucelený systém, který vás provede základními pohyby a cviky, se kterými se v Crossu setkáte.

Vzpírání


Lekce zaměřené výhradně na vzpírání a silovou přípravu pro ty, co se nebojí pilování techniky a zdolávání vyšších cílů.

Kondice


Chceš se zapotit, zadýchat a trochu se tzv. hecnout? Na kondičních lekcích se setkáš s různými typy workoutů, díky kterým už žádný běh na šalinu nebude problém. A nemusíš se bát, hodinový běh na páse tě určitě nečeká.

Gymnastika


Průpravná cvičení s využitím v crosstrainingu (striktní, kippovaná).Podívejte se, kde najdete funkční zónu


Začněte s námi cvičit

Vyberte si lekci, která vás zajímá a rezervujte si termín. Přijímáme benefity Active Pass, Edenred, Sodexo, Benefit plus. V ceně vstupného je i přístup do fitness centra. Služby trenéra a nutriční poradenství objednávejte osobně nebo na info@newpark.cz a 607 025 595.

Máte dotaz? Chcete se objednat? Kontaktujte nás

Zásady zpracování osobních údajů

+420 607 025 595
info@newpark.cz
NewPark GYM
Heršpická 6, Brno