Fitness centrum

Zacvičte si na skvělých strojích Hammer Strength

Americké posilovací stroje Hammer Strength patří mezi nejlepší na světě. Mají unikátní konstrukci vyvinutou ve spolupráci se špičkovými atlety. Rozdíl oproti strojům v běžných posilovnách pocítíte na první dotek – trénink na nich je intenzivní, precizní a vysoce komfortní. Žádné složité překládání závaží a nastavování os – vše hravě zvládnete levou zadní. Mají širokou škálu využití – kombinace sbíhavých a rozbíhavých pohybů, možnost cvičit každou rukou zvlášť, staticky i dynamicky... Na více než šedesáti posilovacích strojích procvičíte celé tělo. Ve fitku najdete náčiní a nářadí jako multifunkční věž s platformou, kotouči a osami, různé činky a osy a samozřejmě i aerobní zónu s běžeckými pásy, rotopedy a běžkovacím trenažerem.


Proč navštívit fitness centrum New Park?

Špičkové vybavení


Zacvičte si na jedněch z nejlepších posilovacích strojů na světě Hammer Strength.

Zkušení trenéři


Nechejte se vést trenéry různých zaměření – kondiční cvičení, kulturistika... Nic není problém.

Nutriční poradenství


Nechejte si poradit s výživou. Sestavujeme individuální jídelníčky a dáváme i obecná doporučení.

Dostatek osobního prostoru


Fitness centrum se rozkládá na 800 m², vždy budete mít kolem sebe dost volného místa.Podívejte se, kde najdete fitness centrum

Plán fitness centra

Začněte s námi cvičit

Pro vstup do posilovny se nemusíte objednávat, stačí přijít. Přijímáme benefity Active Pass, Edenred, Sodexo, Benefit plus. V ceně vstupného je i přístup do funkční zóny. Služby trenéra a nutriční poradenství objednávejte osobně nebo na info@newpark.cz a 607 025 595.

Máte dotaz? Chcete se objednat? Kontaktujte nás

Zásady zpracování osobních údajů

info@newpark.cz
NewPark GYM
Heršpická 6, Brno