Partneři

TAWAN

Naším posláním je přinášet vám radost, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo. Přenesli jsme do srdce Evropy tradici a umění dalekého Thajska, země, která je proslulá kulturou těla, země, která se stala kolébkou masáží. Nechte se zlákat světem proslulé thajské přívětivosti, nechte se unést vůní orchidejí a santalového dřeva a dopřejte si stejný luxus jako Thajci, pro které je masáž součástí každého dne.

 

www.tawan.cz

Back2life

Strava je základ

Jezte pravidelně… a hlavně jezte!

Chcete-li změnit vaše tělo k lepšímu, ať už zhubnout, nebo nabrat svaly, každý vám řekne, že musíte začít v kuchyni. Dokonce se udává poměr, že k úspěšné změně postavy je potřeba odvést 80% práce v kuchyni, a jenom 20% pohybem.

Dodržováním následujících pravidel zdravé výživy se zlepší nejen váš zdravotní stav, ale také se budete cítit mnohem lépe psychicky.

www.back2life.cz

AKTIN

Vznik společnosti Selltime s.r.o., spravující od počátku oficiálně projekt Aktin, se datuje k březnu roku 2011. Již o necelý rok dříve Honza Kern, Jenda Caha a Michal Hubík založili jeho informačně-vzdělávací část - fitness magazín. Důvod byl jednoduchý, ve vodách českého internetu nebyl web, který by dle našeho názoru podával adekvátně objektivní informace ze světa sportovní výživy, wellness a fitness. Aktin magazínem jsme od jeho vzniku doslova žili a výsledky na sebe nenechaly dlouze čekat. Hlad po našich článcích byl obrovský a návštěvnost rostla. Se vzrůstajícím zájmem o kvalitní a unikátní obsah se však zvyšovaly i náklady na provoz. Nechtěli jsme jít cestou webů, kde uživatel přes houf bannerů přestává odlišovat relevantní kontent od toho sponzorovaného. Zejména z tohoto důvodu se Honza s Michalem rozhodli založit internetový obchod tematicky doplňující magazín a nastartovat tak celý projekt vstříc ekonomickému růstu.

Aktin nyní sponzoruje desítky atletů a osobností prosazující aktivní životní styl. Každý měsíc natáčíme videa, fotíme, píšeme, vyřizujeme objednávky, testujeme nové produkty, vyjednáváme pro vás vzorky a soutěže. Každý den se staráme o provoz celého projektu a v neposlední řadě o jeho vývoj. Veškerá tato činnost nás všechny ohromně baví a pevně věříme, že v ní brzy budeme s vaší nepostradatelnou pomocí ti nejlepší.

www.aktin.cz

BAGETERIE BOULEVARD

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly. "Jsme exprès gourmet. Koncept moderních restaurací se stylovou atmosférou, které zákazníka rozmazlují gurmánskými specialitami vytvořenými podle receptur šéfkuchařů. Připravujeme je z čerstvých regionálních surovin, ve čerstvě rozpékaných bagetách a dalších variantách nadýchaného pečiva."

www.bb.cz

CLUBSPIRE

Důmyslný software pro řízení fitness a dalších sportovních center. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování Vašeho podnikání po všech stránkách, ať už se jedná o kontrolu provozu, správu členských účtů či marketing. Seznamte se s originálním řešením, které Vám ušijeme na míru. Bez kompromisů!

www.clubspire.com

KLVAŇA – interiér

Specializujeme se zejména na služby bytových projektantů, realizaci kompletních interiérů, rekonstrukce bytových jader a interiérů, výrobu nábytku na zakázku. Nabízené služby můžete využít jednotlivě nebo propojit služby do jednoho uceleného celku. Cílem je plná kontrola nad průběhem zakázky při minimu starostí investora.

 

www.klvana-interier.cz

Galard

Obleky na míru vyrábíme v našich dílnách od prvního zastřihnutí do látky až po poslední steh. Naší vlajkovou lodí jsou obleky šité způsobem bespoke tailoring. Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Dnes je GALARD již pátým rokem na krejčovském výsluní, a to díky myšlenkám, které poctivost a píle proměnily ve skutečnost.

www.galard.cz

Mráz lečí

Díky moderním technologiím a vědeckým poznatkům máme pro vás efektivní řešení regenerace a rehabilitace – kryoterapii a hyperbarickou oxygenoterapii

Účinky kryoterapie:

- Urychluje regeneraci
- Omlazuje pokožku
- Posiluje imunitu
- Napomáhá hubnutí
- Pozitivně ovlivňuje psychiku
- Pomáhá od bolesti

https://www.mrazleci.cz/

Nejlepší Masáž

Tantrické masáže

Smyslné masáže, kde se masíruje úplně celé tělo včetně intimních partií. Celý koncept masáže je prováděn tak, aby se člověk naprosto uvolnil a dostal se do meditativního stavu vědomí.

RELAXAČÍ MASÁŽE

Smyslná velice uvolňující masáž celého těla, která nezahrnuje masáž intimních partií. Tato masáž je vhodná jako opatrný vstup do tantrické masáže. Zahrnuje příjemnou antistresovou masáž hlavy, příjemné hlazení celého těla jemnými doteky prstů, kožešinkou, peříčkem a dalšími pomůckami.

PERLIČKOVÉ KOUPELE

Dopřejte si ten správný odpočinek v naší horké vířivé vaně. Příjemně prohřeje tělo, uvolní namožené svaly a bolavé klouby, odbourává stres, napomáhá ke zdravému prokrvení celého těla a ke klidnému spánku.

https://www.nejlepsimasaz.cz/

FINO - stavební firma

Společnost FINO je stavební firma, která se zaměřuje na stavbu rodinných domů, průmyslových staveb a výrobu betonového zboží a výrobků. Stavební divize společnosti FINO TRADE se specializuje jak na výstavbu rezidenčních nemovitostí středního a vyššího segmentu, tak na výstavbu komerčních nemovitostí. Můžete také navštívit Penzion FINO Club v Modřicích u Brna. Penzion nabízí restauraci s vynikající kuchyní, sportovní vyžití, sauny a mnoho dalšího.

www.finobrno.cz www.fino-stavebni.cz www.fino-club.cz

Espace Retail

Společnost Espace Retail byla založena v roce 2014 s cílem vybudování sítě značkových prodejen se zaměřením na sportovní, outdoorovou a městskou módu. Oficiální prodejce značek Under Armour, Puma, The North Face, Vans a dalších. Nabízí širokou škálu zboží zaměřeného na kolektivní i individuální sporty a také volný čas.

https://www.espaceshop.cz/

CONIFIT cross

Sportovní povrch CONIFIT cross je produktem společnosti INTERTECH PLUS, která na jeho vývoji spolupracovala s odborníky z oborů fitness, bojových umění, apod. Tento povrch se vyznačuje vysokou odolností vůči extrémnímu namáhání při silovém tréninku včetně pádů činek a zároveň poskytuje cvičencům komfortní povrch, který je šetrný ke kloubnímu aparátu.

www.intertechrubber.eu

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.

www.aqualand-moravia.cz

FITNESS INSTITUT

Fitness Institut je moderní vzdělávací zařízení zajišťující akreditované kurzy MŠMT v největším moravském městě Brně - Fitness Institut Brno. "„Nová éra vzdělávání.” Tímto heslem se řídíme a vystihuje celé snažení Fitness Institutu. Milujeme moderní trendy, fitness, zdravý životní styl a tuhle báječnou kombinaci vkládáme i do našich aktivit - akreditovaných kurzů MŠMT, poradny výživy, seminářů a praktických workshopů, které pořádáme v Praze a v Brně. To vše s osobním, ale profesionálním přístupem našich lektorů."

www.fitnessinstitut.cz

Vital Institut

Náš vzdělávací institut je komplexně zaměřen na zdravý životní styl a jeho přirozené propojování s každodenním životem. Disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří jsou připraveni profesionálně vést naše klienty na cestě ke spokojenějšímu, vyváženému a vitálnímu životu v dokonalé kondici a s pevným zdravím.

www.vitalinstitut.cz