Cvičení pro ženy

Mámy do plavek

Kde: New Park Gym, Heršpická 6, Brno

Cena kurzu: 4080 Kč za 36 lekcí včetně hlídání dětí, nebo 180 Kč za 1 lekci

Kdy: Od února do května 10:00 do 11:00 každé úterý a čtvrtek

Trápí vás typicky ženské problémové partie?

Nabízíme vám cvičení vhodné pro ženy, které se chtějí rychle dostat do formy. Chcete získat zpět formu? Máte sedavé zaměstnání? Bojíte se, že klasickým posilováním akorát přiberete?

Přijďte cvičit k nám. Ve skupině do 15 žen se vám bude věnovat zkušená trenérka, která dokáže odhadnout vaše potřeby, pomůže vám stanovit cíle a dosáhnout jich.

Zvládnu to?

Ptaly jste se nás, jestli to zvládnete, když se cvičí v crosstraining boxu. Nebojte, nesedřeme z vás kůži. A fyzičku můžete mít klidně i úplně nulovou. Někde se začít musí. Pokud jste už trochu trénovaná, taky dobře. Cviky bude možné provádět v různých stupních zatížení, ať si z toho vezmete, co zrovna potřebujete. Přijďte a radujte se z pokroků, které budete zakrátko dělat.

Nechceme lámat věci přes koleno, s námi budete hubnout zdravě.

V době cvičení je vám k dispozici hlídání dětí na 2 hodiny. Ať v klidu stihnete sprchu a kávu. Děti by měly být starší 2 let. Ale pokud jste přesvědčená o tom, že to váš mladší andílek bez vás zvládne, ozvěte se nám a domluvíme se individuálně.

V případě zájmu nabízíme i výživové poradenství a individuální jídelníčky a tréninkové plány.

Přijďte a změňte svůj život. Vypadejte lépe, a hlavně se lépe ciťte.

Objednávejte se na 607 025 595, info@newpark.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře. Nebo prostě přijďte. Ale pokud chcete hlídání, místo si radši zamluvte alespoň dopředu.