Blog uživatele Veronika Šloufová

JAK NA LETNÍ TOP FORMU

1. Začněte se zdravou a vyváženou stravou

Crossfit – první návštěva New Parku

Strach z neznámého prostředí je zcela přirozený. Pravděpodobně se obáváte, jak budete ve sportovním centru vypadat před ostatními. Možná netušíte, k čemu slouží všechny  posilovací stroje a cvičební pomůcky,a nebo jste nikdy před nikým necvičili. Dnes existují sportovní centra s velmi přátelskou a uvolněnou atmosférou, otevřená pro každého, Nevadí, pokud nemáte ukázkovou postavu, ani značkové sportovní oblečení dle nejnovějších trendů. Hlavní je pocit z dobře odvedeného tréninku.

Jak důležitý je strečink a proč ho nevynechat

I když je strečink důležitou součástí sportovního výkonu, málokterý sportovec na něj klade velký důraz. Strečink není příliš oblíbená činnost, a tak je velmi často opomíjen. Je však několik důvodů, proč na něj nezapomínat.

Maminky zpátky do formy!

I když si užíváte mateřství, přesto byste rády zpět svou postavu před těhotenstvím? Nebo se chcete jen cítit dobře? Věřte, že existuje návod pro maminky, které chtějí být fit a sexy. Prvním krokem je začít už dnes!

Jak motivovat dítě ke sportu? Přihlašte ho na týdenní letní pohybový kurz.

Dopřejte svým dětem radost ze sportu a nových kamarádů.  Dnešní technologie a moderní doba příliš nepřispívají k tomu, aby děti sportovaly. Po škole si raději zahrají počítačové hry, nebo k zábavě využijí mobilní telefon. Kde jsou ty doby, kdy nás rodiče museli nahánět domů, protože jsme se raději s kamarády potulovali po hřišti. Dětem chybí motivace ke sportu.

Udělejte něco pro zdraví vašich dětí a pomozte jim najít cestu k aktivnímu životu.

Calisthenics

Calisthenics je silové cvičení, skládající se z jednoduchých a často rytmických pohybů bez použití dalších pomůcek. Cílem je zvýšení tělesné síly a flexibility, například ohýbáním, skákáním, houpáním, kroucením či kopáním, s využitím pouze vlastní tělesné hmotnosti a gravitace.

Suplementy, strava a CrossFit

Suplemety jsou v dnešním světě CrossTraining a sportu obecně velmi diskutované téma. Málo kdo však ví, z čeho při tak velkém množství produktů vybírat a jak jednotlivé doplňky využít v tréninkovém dni. Pokusili jsme se pro vás vytvořit přehled vhodných suplementů pro běžného CrossTrainingového sportovce. A protože správný trénink a vhodná suplementace musí být doplněna i vhodnou stravou, můžete se inspirovat jedním dnem na talíři při budování síly na váš například vysněný „Strict Muscle-up“.

On Ramp – Proč právě CrossFit New Park

Co je On Ramp kurz a proč ho musím absolvovat?

Co je CrossFit?

Dělají to všichni – staří, mladí, kluci, holky… Ale co to vlastně je ten CrossTraining, kterého mají v poslední době všichni plnou pusu? Došlo nám, že pokud vás nebere čtení odborných článků v angličtině, je docela těžké najít o tomto sportu nějaké informace. A tak jsme se rozhodli pro vás připravit něco o jeho historii a o tom, co ho dělá jedinečným a proč byste si ho měli zamilovat taky.

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele Veronika Šloufová