On Ramp – Proč právě CrossFit New Park

Co je On Ramp kurz a proč ho musím absolvovat?

On Ramp kurz je ucelený systém základních cviků a technik, který je určen pro všechny začátečníky zajímající se o CrossTrainingu. Kurzem vás provázejí zkušení trenéři, kteří s vámi projdou správnou techniku během 8 základních lekcí. Těšit se můžete na základy vzpírání, lekce gymnastiky, techniku mrtvého tahu či kettlebell trénink. V závěrečné lekci obdržíte certifikát o absolvování a můžete vyrazit na klasické lekce CrossTraining.

Kurz musíte absolvovat především kvůli vaší bezpečnosti. Chceme vás poznat, motivovat, stát se vaším parťákem a průvodcem tímto sportem. Protože klasické hodiny navštěvují často pokročilejší jedinci, chceme vás na lekce vypustit připravené plnit jedinečné každodenní výzvy. Náš On Ramp kurz můžete navíc absolvovat ve dvou variantách.

  • Forma skupinových lekcí probíhá na základě měsíčního rozpisu. Lekce můžete navštěvovat každý den mimo pátku a soboty.
  • Forma osobních tréninků nabízí individuální přístup dle vašeho časového harmonogramu.

Proč New Park?

New Park je největší a nejvybavenější CrossTraining box pro funkční cvičení v Brně a zárověň v České republice. Tréninkem vás provedou zkušení trenéři s licencí, kteří se neustále profesně vzdělávají, aby vám mohli předat nové zkušenosti a zážitky. Ve svém tréninku můžete vyzkoušet například tahání saní, assault bike, veslařský a lyžařský trenažér, vzpěračské stanoviště, GHD stroje, šplhání na laně, tahání těžkých řetězů, převalování pneumatik, slamball, lezeckou stěnu a mnoho dalšího.

Odlišujeme se především krásným novým prostorem o rozloze 1200 m2 téměř v centru Brna. Vysoce funkční cvičení zde mohou vyzkoušet jak děti, tak ženy a muži všech věkových kategorií až po profesionální sportovce a atlety.

Mimo On Ramp kurzu a lekcí CrossTraining, můžete navštívit také kondiční trénink, gymnastiku, TRX, lekce vzpírání, kettlebell trénink, funkční cvičení, calisthenics, stojky, kruhový trénink, core, pumping iron a cvičení pro ženy. Kromě toho jsme nedávno nechali vyrobit překážkovou dráhu tzv. „opičárnu“, pro milovníky závodů tipu Sparťan a Predator race a nově u nás můžete navštívit lekce OCR.

                               

Každý tu může být jedinečný. Chceme vám vytvořit druhý domov, kde se setkáte se zajímavými lidmi, poznáte nové přátele a vytvoříte si své vlastní já. Přijďte si zacvičit, podívat se jak to u nás vypadá, nebo jen zajděte kávu a staňte se součástí naší rodiny.