Crossfit – první návštěva New Parku

Strach z neznámého prostředí je zcela přirozený. Pravděpodobně se obáváte, jak budete ve sportovním centru vypadat před ostatními. Možná netušíte, k čemu slouží všechny  posilovací stroje a cvičební pomůcky,a nebo jste nikdy před nikým necvičili. Dnes existují sportovní centra s velmi přátelskou a uvolněnou atmosférou, otevřená pro každého, Nevadí, pokud nemáte ukázkovou postavu, ani značkové sportovní oblečení dle nejnovějších trendů. Hlavní je pocit z dobře odvedeného tréninku.

Proč navštívit New Park?

• krásný prostor s rozlohou 1200 m2 téměř v centru Brna

• nabízí vysoce funkční cvičení opravdu všem bez rozdílu
• prostor  pro cvičení využívají děti, maminky, ženy a muži různých věkových kategorií i profesionální sportovci a atleti
• cvičit zde můžete sami nebo pod dohledem profesionálních trenérů
• ve vybraných časech hlídání dětí
• největší CrossTraining box v ČR
• zdravé cvičení převážně s vlastním tělem, žádné zbytečné stroje
• nabídka jednorázových vstupů, skupinových lekcí, osobních tréninků, výhodných balíčků, permanentek, tréninkových plánů, či výživového poradenství
• usměvavá recepce, která vám ráda se vším poradí
• přátelské prostředí

Průběh návštěvy

Pokud přicházíte do sportovního centra a cítíte se jako Alenka v říši divů, rozhodně se nebojte požádat o radu. Po vstupu do centra se musíte nahlásit na recepci, kde vám proškolený personál ukáže ceník jedlitlivých služeb, šatny, sprchy, skříňky a vystělí vše potřebné. Po zaplacení vstupného obdržíte klíček od skříňky. V šatně se převléknete, věci necháte ve skříňce a s sebou si vezmete jen pití, malý ručník, případně mobilní telefon. Počkáte, až se vás ujme domluvený trenér a můžete jít na to.

Využijte trenéra

Při první návštěvě můžete využít službu osobního trenéra, který vás provede prostorem, vše vysvětlí, ukáže a pomůže vám se správnou technikou a provedením základních cviků. Sestaví vám dokonalý cvičební plán, kde bude zahrnuto aerobní cvičení a posilování. Trenér dokáže zacílit přesně na místa, která chcete vypracovat a zpevnit. Na webových stránkách v sekci trenéři  si můžete prohlédnout profil každého trenéra a toho svého si vybrat. Stačí pouze zavolat na recepci,nebo se dostavit osobně, zanechat kontakt a vyčkat na kontaktování ze strany trenéra a domluvení prvního tréninku.

Zajděte si na skupinovou lekci

Skupinová lekce je vhodná pro každého, kdo nerad cvičí sám. Vybírat lekci můžete z rozvrhu, www.newpark.cz nebo na nástěnce ve sportovním centru. Na stránkách naleznete také krátký popis ke každé skupinové lekci. Těšit se můžete například na lekci CrossTraining, TRX, Vzpírání, Gymnastiky, Kruhový trénink, či Lekci pro ženy, On Ramp a mnoho dalších. Na skupinovou lekci se můžete přihlásitprostřednictvím rezervačního systému , telefonním, nebo osobním kontaktováním recepce.

Co si vzít s sebou na první trénink?

Základem je sportovní oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Zapomenout nesmíte na vhodnou, pevnou sportovní obuv. Důležitý je určitě pitný režim a malá svačina po tréninku. V každém sportovním centru si můžete vodu, iontový nápoj, protein, či drobnou svačinu zakoupit. Chybět by neměl ručník.

Máte ještě další otázky? Ozvěte se nám. A nebo prostě přijďte, těšíme se na vás.