JAK ZAČÍT?

Cross lekce je vysoce funkční trénink, který je určen opravdu pro každého.

Co budete potřebovat k tomu začít trénovat Cross?

 • chuť na sobě pracovat
 • tenisky
 • tričko a kraťasy

Pro začátečníky máme připravený ON RAMP KURZ - ucelený systém, který je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s Cross lekcí a naučit se správnou techniku provedení cviků. Kurz je POVINNÝ pro všechny nově příchozí, bez jeho absolvování nemůžete navštívit klasickou hodinu cross . Po ukončení všech základních lekcí obdržíte certifikat o absolvování kurzu.

ON RAMP KURZ  nabízí dvě varianty absolvování:

1. ON RAMP KURZ PRO JEDNOTLIVCE – Osobní a individuální přístup 8 lekcí, sestavených přímo Vám na míru tak, aby Vás provedl a seznámil s Cross  a naučil správnou techniku a provedení jednotlivých cviků. Kurz je vedených zkušeným trenérem.  Cena balíčku:  3 250 Kč

2. ON RAMP KURZ SKUPINOVÁ LEKCE

Kurz probíhá každý den kromě pátku a soboty. Úvodní a první lekce je vždy lekce číslo 1. probíhající každé pondělí. Žádnou jinou lekcí kurz začít nemůžete. Závěrečná 8. lekce bývá jednou za 14 dní v neděli. Opět je nutné touto lekcí uzavřít kurz. Návaznost a pokračování v plnění zbylých 6ti technik je zcela na Vás.

Celkový rozpis najdete níže v tabulce, která je orientovaná jako klasický kalendář, tzn. den v týdnu a pod ním data, které ke dni náleží. Vedle data najdete číslo lekce a její náplň.
Po absolvování 8 základních technik získáte certifikát, na jehož základě budete moct chodit na klasické lekce Cross  nebo Cross basic. Lekce ON RAMPU probíhají od 1 člověka do max. kapacity 27, přičemž nad 15 lidí se dvojí trenér.
Na webu v rozvrhu si vyberte čas lekce, která Vám nejvíce vyhovuje. Všechna modrá políčka jsou on rampové hodiny.
Lekce můžete projít tak, jak Vám zrovna vyhovuje, nezávisle na pořadí až na již zmiňovanou úvodní lekci a závěrečnou lekci. Musíte mít však hotových všech 8 lekcí. Co se týče rezervace, tak Vám ji určitě doporučíme, napoprvé postačí, pokud kontaktujete naši recepci. Ta Vám rezervaci vytvoří, poté stačí jen přijít a v den konání lekce nahlásit Vaše jméno. Pokud se Vám bude lekce líbit, bude třeba mít u příští návštěvy vložen depozit 170 Kč na Vašem účtu. Tato záloha je vratná a složí jako jistina pro případné neuhrazení lekce, ale hlavně jako podmínka pro vytvoření internetové rezervace. Při tvoření rezervace prosím lekce nehraďte, pouze ji zarezervujte. Veškerou administrativu spojenou s platbou za lekce vyřeší recepce na místě.
V případě další dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky 607 025 595, případně e-mailovou adresu info@newpark.cz

Témata jednotlivých lekcí

 1. Úvodní lekce
 2. Mrtvý tah
 3. Vzpírání 1
 4. Vzpírání 2
 5. Gymnastika 1
 6. Gymnastika 2
 7. Kettlebell
 8. Závěrečná lekce

Rozpis témat lekcí

Rozpisy na červenec/srpen 2020 viz níže.

Pro více infomací kontaktujte případně recepci NP.

 

 

 


 

 

Cena kurzu

Základní cena jedné lekce: 182,-

Startovaci balíček

Permanentka na lekci 8 vstupů
Náramek I❤NP
Identifikační přívěsek NPGYM
Švihadlo
Tréninkový deník

Cena balíčku:   1 770 Kč
Pro studenty:  1 502 Kč